baneros_kids

Drukuj

O nas - Żłobek

Im więcej ciepła i życzliwości doświadczają dzieci, tym bardziej pewne siebie i kochające stają się jako dorośli.(...)

Steve Biddulph


Tropiciele Przyszłości to prywatny żłobek przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat. Jest miejscem gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na pełny wymiar godzin od 07.00 - 17.00.

Nasza placówka znajduje się w wolnostojącym, parterowym budynku o powierzchni 245m.kw usytuowanym w ogródku o pow.1622 m.kw., który jest przeznaczony wyłącznie na potrzeby naszych maluchów.

Unikatową cechą "Tropicieli Przyszłości", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola, jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach. Staramy się, aby dla najmłodszych nasz żłobek był przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje atrakcyjne zabawy i radosne spędzanie czasu.

Naszym głównym celem jest stworzenie państwa pociechom takiego otoczenia, które pozwoli im odkrywać świat, zdobywać różne doświadczenia, osiągać sukcesy, choćby najdrobniejsze, ale ich własne.

Udzielane świadczenie obejmuje:

  • opiekę,
  • wyżywienie,
  • usługi pielęgnacyjne,
  • nadzór pedagogiczny, a także lekarski ( w razie potrzeby wzywany jest lekarz pediatra - po  wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka),
  • organizowanie zabaw dydaktyczno - wychowawczych i rozwojowych, zarówno w pomieszczeniach jak i na powietrzu,
  • działania na rzecz kształtowania postaw prospołecznych i usamodzielnienia,
  • bieżący kontakt z rodzicami lub prawnymi opiekunami.


zgodnie z normami dostosowanymi do wieku dziecka

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kontakt:

Jolanta Błaśkiewicz

tel. +48 884 053 359

The Best betting exchange Betfair Bookmakerby ArtBetting.Net
BIGTheme - Free Templates